Çiçekçi Web Sitesi  

 Neden Web Sitesi ?
 
 Çiçek Siparişi Verin
 
 Kazancım Ne Olur
 
 Web Sitesi Özellikleri
 
 Satın Almak İstiyorum

Demolar

 Çiçek sitesi demo
 
 Canlı destek demo

Canlı Destek

 Canlı destek özellikleri
 
 Canlı destek satışı

Reklamlar

 Sitemizde Reklam
 
 Google'de Reklam

Extra Hizmetler

 Özel istekler
 
 Sms Kredisi

Çiçekçi Link Kayıt

 Çiçekçi Linkleri
 
 Site Linkinizi Ekleyin
 

İletişim

 İletişim
 
 Hakkımızda
 
 Yüklemeler
 
 Künye

Çeşitli Bilgiler

 Ankara Yılbaşı Özel
  
 Ankara Köşesi
  
 Çiçek Siparişi verin
  
 İl Posta Kodları
  
 Eğlence Fıkralar
  
 Şifalı Bitkiler
  
 Ankara Bayram Özel

Düğün Organizasyon

 Düğün organizasyonu
  
 Balon Süslemesi
  
 Helyum Gazı Satışı


Aşk ve Sevgi

 Aşk Testi - Aşk Uyumu
  
 İsme Göre Aşk Testi
  
 Papatya Falı
  
 Aşk Sevgi Sözleri
  
 Aşk Sevgi Mesajları
  
 Etkileyici Sözler
  
 14 şubat sevgililer günü
  
 Sevgililer günü mesajı
  
 Seviyomu Sevmiyomu


Şans Talih Oyunları

 Milli Piyango Sonuçları
  
 Sayısal Loto Sonuçları
  
 Şans Topu Sonuçları
  
 On Numara Sonuçları
  
 Süper Loto Sonuçları
  
 İddaa Bahis
  
 At Yarışı
  
 Spor Toto Sonuçları
  
 Bilyoner
 

Neden Bir Web Sitesi ?

Neden Bir Çiçekçi Sitesi ?

Bundan 15 yıl önce birisi size başka bir İl deki akrabasına çiçek yollayacağım deseydi , başka aracı çiçek kuruluşları ile çiçek siparişi yollayabiliriz diyebilirdiniz. Ama şimdi kişiler artık ailelerine size uğramadan İnternet vasıtası ile çiçek gönderme yolunu izlemektedir. Bu şekilde hem aracıya fazladan ücret vermemekte , oturduğu koltukta çayını içerek çiçek seçmekte , notunu yazmakta ve siparişi göndermektedir.

Bir çok çiçekçi son 6 yıldır bu pastadan oldukça güzel ekmek yemekte. Büyük illerde İnternet satışları büyük bir rekabeti de beraberinde getirmiştir.Eskiden aracı firma ile 100 adet kırmızı gülü 250 ytl ile 300 ytl arasında gönderirken artık çiçek sitelerinde bu oranın 50 ytl lere indiğinide görmekteyiz.

Eskiden çiçekçi esnafı arasında güvenilir çiçekçi bulmanın zorluğu , birkaç siparişten sonra çiçekçinin ödeme yapmaması gibi etmenler sebebi ile ortak bir aracı esnafa yıllık aidatlar vererek pahalıda olsa çiçek siparişleri alması kaçınılmaz olmaktaydı.Aradan çok zaman geçmedi İnternet harikası öyle bir hızlı yayıldı ki birden bire birçok firma internette çıkmaya başladı. Güven sorunu ise internet üzerinden yapılan eft-havale yada online telefondan kredi kartı çekimi , internet üzerinden kredi kartı çekimi yolları ile ödemeler o anda yapılmakta ve çiçekçiler dahi birbirleri arasında anında ödemeli siparişleri almaktalar. Buda aracı firmanın yavaş yavaş ortadan kalkacağı anlamına gelmektedir.

Çiçekçiler kendi aralarında msn messenger gibi yazılımları kullanmaya başladı ve birbirlerini eklemeye başladılar. Çağı yakalayan ve sadece msn messenger ile karşıdaki çiçekçinin msn ine al bugün sana bir sipariş vereyim diyerek hem aracı firmayı ortadan kaldırmakta hem de fiyat açısından çok daha uygun fiyata çiçek yapmaktadır.

Pekala yurt dışı siparişler nasıl hallolacak sorusuna gelince buda internetin sadece bu Ülkeye has olmadığını belirterek olacaktır. Mesela aracı firmaların Çin de bir kente bir yaş pasta ve 27 adet gülü sadece 10 usd ye gönderileceğini söyleyebiliriz yada Amerikada bir kente 25 adet gülü 30 usd ye gönderebileceğimizi ve bu ürününde zamanında ve vaktinde giderek size kazanç getireceğinide inandırabiliriz. Dünya internet kucaklaşması sayesinde birebir bir başka ülkedeki hatta yollayacağınız semtteki çiçekçi ile anında siparişinizi geçebileceksiniz. Artık her ülke kendi dilleri dışında ek olarak 3 yada 4.cü dili de sitelerine koymaya başlamıştır.

Şimdiye kadar çiçekçilerin sizin işyerinize nasıl ulaşacağı konusuna değindik , unutulmamalıdır ki internet sayesinde sadece çiçekçilere değil tüm dünyadan ulaşım ile sitenize giren herkeze hizmet edebileceğiniz gerçeğidir.

Neden bir çiçekçi sitesine ihtiyacınız vardır sorusuna verilecek en güzel cevaplar şunlar olacaktır ;

    • Internette yer almakla ürünlerinizi, hizmetlerinizi sadece belirli bir çevreye değil tüm dünyaya tanıtabilirsiniz.Ekonomik açıdan masraflarınız azalır. Kazancınız artar.

    • Ürünlerinizin alıcıları sadece ülke içinde bile olsa Internet' ten daha geniş bir kitleye ulaşabilen bir medya olmadığından en verimli ve kalıcı tanıtımı yapabilirsiniz.

    • Internet interaktif bir medyadır. Ürünleriniz, hizmetleriniz hakkında müşterilerinizin fikirlerini, önerilerini anında öğrenebilirsiniz.

    • Internet en geniş ve en ucuz reklam ortamıdır. Birkaç saniyelik TV reklamı, 1 adet 1/8 sayfa gazete reklamı maliyetine bir sene boyunca ve tüm dünyaya Internet' te yayın yapabilirsiniz.

    • Internet' teki evinizi istediğiniz anda yenileyebilirsiniz. Yeni ürünlerinizi, hizmetlerinizi anında tanıtabilir, yeniliklerle ilgili müşteri tepkilerini anında öğrenebilirsiniz.

    • Internet dünyanın en büyük ekonomik yapısıdır. Yer almakla prestij kazanırsınız. Her gün binlerce insan firmanızdan ve ürünlerinizden haberdar olur. 24 saat açık dükkanı kim istemez , elektrik parası yok , su parası , işçi parası , yemek ve diğer masraflar yok yapacağınız masraf sadece yıllık bir cüzi ödeme tutarı.

 Neden bir sanal Mağaza kurulması gerektiği sorusuna verilecek yanıt ta :

· 365 gün, 24 saat açık mağaza 
· Mağaza, tezgahtar, kasiyer, stok vs. konularında tam ekonomi. 
· Dünya bazında milyonlarca müşteri adayı 
· Uluslar arası müşteri portföyü 
· Gelir ve kültür düzeyi yüksek müşteri profili 
· Yer, ulaşım, tahsilat ve personel sorunları olmayan işletme 
· Maliyetsiz tanıtım imkanı 
· Ev rahatlığında alışveriş 
· Kredi kartı ile alışveriş 
· Gizlilik 
· Veri bütünlüğü 
· Kimlik denetimi 
· İşlem inkarını ortadan kaldırması 
· Bilgi taşıma güvenlik sistemlerine ihtiyacı olmadığı gibi kullanılmalarını da engellemez. 
· Kullanımı, yönetimi ve dağıtımı kolaydır

Bu anlatımın örnek ile ifadesi için tıklayınız

Sanal işyeri açmanın avantajları nelerdir?
- 24 saat aralıksız satış yapabileceğiniz, elektrik, su, telefon gibi masrafları olmayan, personele ihtiyaç duymayan ve dünyanın her yerinde şubesi olan bir mağaza açmış olursunuz.
- Sanal mağaza açmak normal bir mağaza açmaktan daha az masraf ve harcama gerektirir. İşyerinizin maliyetinin ve harcamalarının daha düşük olması ürünlerinizin fiyatına da yansır. Bu sayede dünya üzerindeki diğer firma ve şirketlerle rekabet gücünüz artar.
- Mağazanızdaki ürünlerin değiştirilmesi, yenilenmesi ve bilgilerinizin güncelleştirilmesi çok daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleşir.
- Ürünlerinizin ve hizmetlerinizin pazar sınırı olmadan tüm dünyada tanıtılmasını ve pazarlamasını sağlamış olursunuz. Ayrıca Internet üzerindeki diğer sitelerde de şirketinizin isminin yer almasını sağlayarak daha geniş kitlelere kolayca ulaşabilirsiniz.

Neden sanal Çiçekçi Dükkanı Neden Çiçek siteleri :

2003 yılında Çiçeksiteleri.com kurucuları nın çalışmaları ile bir çiçekçi sitesi kuruldu. 2004 yılına gelindiğinde Tüm dünya genelinde kullanılan satış sitelerinden daha görsel ve daha ayrıntılı olması için çalışmalar hızla sürdürüldü. 2005 yılına gelindiğinde bu yazılımın eksik yönleri tamamen azaltıldı , en sonunda 2006 yılı ortalarında siteye son şekil verildi ve bir çiçekçi sitesinde olması gereken tüm özellikler siteye eklendi. Bu hali ile 3 yıl süren emek ve çabalar sonunda çiçek siteleri şablonu oluşturulmuş oldu. İddaa ediyoruz ki bu kadar ayrıntılı bu kadar kolay alt yapısı olan bir yazılım şimdiye kadar karşınıza çıkmamış yada hiç çıkmayacaktır.

İşimiz sadece Tüm Türkiye deki çiçekçilere site hazırlamak olduğu için sadece çiçekçilik konusunda uzman olduğumuzu söyleyebiliriz. Diğer firmaların yaptığı gibi hosting yada domain satışı türünde değil gerçekten tam bir çiçekçi portalı kurulması açısından Türkiye de çiçekçilik devrimini yaptığımız söylenebilir. Siteniz çalışırken sizin görecekleriniz dışında altındaki yazlımda binlerce farklı özellik sitenin tıkıt tıkır çalışmasını sağlayacaktır.

Binlerce özellik var diyoruz pekala başka sitelerden farkımız ve ne tür ayrıcalığımız var sorusuna bir kaç örnekle cevap verelim.

www.ciceksiteleri.com  sitemiz çiçek firmalarının ortak başvuru ve paylaşım alanı olacaktır. Sistemi uygulayamayan veya takıldığı yerde sorunu olan kişiler bu sitemize girerek direk sorununu giderecektir. 24 / 7 teknik destek ile sorunlar en kısa zamanda çözülecektir. Bu siteden çiçekçiler kendi aralarında çiçek siparişi verebilecektir. Almış olduğu sitenin kullanım şeklini ister konuşma halinde ister yazılı olarak öğrenebilecektir. Kısaca Dünyanın en büyük portalı olacak bu sistem ile Çiçekçilik değişmektedir.

ciceksiteleri.com Altyapısı ve gücü nedir.

İnternet omurgasına 2 MBİT  lik bağlantısı ile Borusan Telekom dan   2 adet server ile hizmet vermektedir. İlerleyen zamanlarda her 250 siteye bir server gelecek şekilde server artırımı yapacaktır. Bunun için ttnet omurgasına 10 mbit lik bağlantı yapacak şekilde işlemlerde yapım aşamasındadır. Kısa sürede tüm sitelerin çıkışları 10 Mbit olacaktır.

Tüm Türkiye genelinde bankaların kullandığı 444 lü bir telefon numarasını hizmete sokmuştur.

24 / 7 teknik destek ile hem telefondan , hem maıl , hemde fax ile sorunlar en kısa zamanda çözüme kavuşturulacaktır.

cicekcisiteleri.com hosting yada domain satmayacaktır.Çiçek firmaları dışında serverlerinda asla başka içerikli siteleri yayınlamayacaktır. Tek ve sadece uygulama yapacağı iş dalı çiçek firmaları olacaktır.

Aldığınız sitede ne özellikler olacak  :

Bu konuya ait tam içeriği görmek için tıklayınız .

 

Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in H:\siteler\ciceksiteleri.com\www\inc\alt.php on line 15

Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in H:\siteler\ciceksiteleri.com\www\inc\alt.php on line 20

Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in H:\siteler\ciceksiteleri.com\www\inc\alt.php on line 23

Ana sayfa  |  Künye  |  Reklam  |  İrtibat  |  Site haritası   |   Rss

© 2012-2013  Çiçek Siteleri Çiçek - Düğün organizasyonu Arama motoru link önerin

                                           Türkiye Düğün Davet organizasyonu Sizlerin tüm düğün organizasyonlarında görev almaktadır.

Türkiye de hangi il hangi adreslerde Düğün davet , masa sandalye süslemesi yapılıyor ,

 Kır düğünleri yapan firma

 listesine ulaşmak için  GİRİŞ yapınız.