Çiçekçi Web Sitesi  

 Neden Web Sitesi ?
 
 Çiçek Siparişi Verin
 
 Kazancım Ne Olur
 
 Web Sitesi Özellikleri
 
 Satın Almak İstiyorum

Demolar

 Çiçek sitesi demo
 
 Canlı destek demo

Canlı Destek

 Canlı destek özellikleri
 
 Canlı destek satışı

Reklamlar

 Sitemizde Reklam
 
 Google'de Reklam

Extra Hizmetler

 Özel istekler
 
 Sms Kredisi

Çiçekçi Link Kayıt

 Çiçekçi Linkleri
 
 Site Linkinizi Ekleyin
 

İletişim

 İletişim
 
 Hakkımızda
 
 Yüklemeler
 
 Künye

Çeşitli Bilgiler

 Ankara Yılbaşı Özel
  
 Ankara Köşesi
  
 Çiçek Siparişi verin
  
 İl Posta Kodları
  
 Eğlence Fıkralar
  
 Şifalı Bitkiler
  
 Ankara Bayram Özel

Düğün Organizasyon

 Düğün organizasyonu
  
 Balon Süslemesi
  
 Helyum Gazı Satışı


Aşk ve Sevgi

 Aşk Testi - Aşk Uyumu
  
 İsme Göre Aşk Testi
  
 Papatya Falı
  
 Aşk Sevgi Sözleri
  
 Aşk Sevgi Mesajları
  
 Etkileyici Sözler
  
 14 şubat sevgililer günü
  
 Sevgililer günü mesajı
  
 Seviyomu Sevmiyomu


Şans Talih Oyunları

 Milli Piyango Sonuçları
  
 Sayısal Loto Sonuçları
  
 Şans Topu Sonuçları
  
 On Numara Sonuçları
  
 Süper Loto Sonuçları
  
 İddaa Bahis
  
 At Yarışı
  
 Spor Toto Sonuçları
  
 Bilyoner
 


   SEVGİ MESAJLARI

SESİNİ DUYSAM DA HER AN YÜZÜNÜ GÖRMEK GİBİ DEĞİL, ÖZLEDİĞİMİ BİL HER AN ÇÜNKÜ HİÇ BİR ŞEY SENİ SEVMEK GİBİ DEĞİL! SENİ O KADAR ÇOK ÖZLEDİM Kİ... SEVGİLİLER GÜNÜNDE YANINDA OLUP SANA SARILMAK İÇİN ÇILDIRIYORUM...

SANA BAHÇEDEN GÜL DEĞİL GÜNEŞTEN ATOM KOPARIP GETİRMEK İSTİYORUM AMA KALBİM GİBİ ELLERİN DE YANAR DİYE KORKUYORUM. SEVGİLİLER GÜNÜN KUTLU OLSUN.

BİLİYORSUN HER GÖKKUŞAĞININ BİTTİĞİ YERDE BİR HAZİNE SAKLANIRMIŞ. ESKİLER BÖYLE DER. GÖKKUŞAĞINI TAKİP ETTİM GEÇENLERDE SENDE BİTTİ... EN DEĞERLİ HAZİNEMSİN BENİM, CANIMSIN. SEVGİLİLER GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN.

SENİ TAHMİN EDECEĞİN KADAR DEĞİL, TAHAMMÜL EDEMEYECEĞİN KADAR ÇOK SEVİYORUM. SANA "SEVGİLİM!" DİYEBİLDİĞİM İÇİN KENDİMİ ÇOK ŞANSLI GÖRÜYORUM.

SENİ YILDIZLARA BENZETİYORUM ONLAR KADAR UZAK ONLAR KADAR ERİŞİLMEZSİN AMA BİR FARKIN VAR ONLAR BİN TANE SEN BİR TANESİN. SEVGİLİLER GÜNÜN KUTLU OLSUN.

BENİ KARANLIKTAN AYDINLIĞA, YALANDAN GERÇEĞE, ÖLÜMDEN ÖLÜMSÜZLÜĞE GÖTÜRDÜĞÜN İÇİN TEŞEKKÜRLER. SENİ SEVİYORUM. DAHA NİCE GÜNLERE HEP BİRLİKTE CANIM.

YASAMAK ÖZLEMSİZ, ÖZLEM SEVGİSİZ, SEVGİ SENSİZ OLMAZ! UNUTMA Kİ SEVMEK DAİMA BERABER OLMAK DEĞİL, SENSİZKEN BİLE SENİNLE OLABİLMEKTİR... BU SEVGİLİLER GÜNÜNDE YANINDA DEĞİLİM BELKİ AMA ÖZLEMİM SEVGİM HEP SENİNLE. SENİ SEVİYORUM!

SENİ DENİZDEKİ KUMLAR, GÖKTEKİ YILDIZLAR, ORMANDAKİ AĞAÇLAR, DÜNYADAKİ İNSANLAR, OKYANUSTAKİ SULAR, SAHİLDEKİ MARTILAR VE GÜNEŞİN IŞIKLARINDAN DAHA ÇOK SEVİYORUM. BİRLİKTE DAHA GÜZEL GÜNLERE GİTMEMİZ DİLEĞİYLE SEVGİLİLER GÜNÜN KUTLU OLSUN!

BİR DEMET GÜL VERMEK İSTERİM SANA. GÜLLERDEN GÜZELSİN ASLINDA. GÜLÜ BİR GÜN, SENİ SONSUZA DEK SEVİYORUM.

EĞER GÖKYÜZÜ BİR PARÇA KÂĞIT, DENİZ BİR ŞİŞE MÜREKKEP OLSAYDI YİNE DE SANA OLAN DUYGULARIMI YAZMAYA YETMEZDİ. SENİ O KADAR ÇOK SEVİYORUM Kİ.

BAZI RÜYALAR DİĞERLERİNDEN DAHA UZUN SÜRER. BAZILARI DA ÇOK ÇOK GÜZEL. BENİM EN UZUN VE EN GÜZEL RÜYAM ŞU AN BU MESAJI OKUYOR. SEVGİLİLER GÜNÜN KUTLU OLSUN!

SEN GÜNESİN DOĞDUĞU, KARANLIĞIN BİTTİĞİ YERDESİN SEN HEP KALBİMDE YATAN TEK SEVGİLİMSİN. SEVGİLİLER GÜNÜN KUTLU OLSUN!

SANA DALGALARDAN KALEM YAPTIM VE KIYIYA SENİ SEVİYORUM YAZDIM, SEN DE İNANDIN DEĞİL MI? SEN DELİSİN, SENİ SEVMEDİM, SANA BAĞLANDIM SANA TAPTIM.

BUGÜN HER ZAMANKİNDEN FARKLI BİR ŞEY YAPAYIM DEDİM OLMADI YİNE SANA DEFALARCA ASIK OLUP SENİ DÜŞÜNDÜM... SEVGİLİLER GÜNÜN KUTLU OLSUN!

BU SEVGİLİLER GÜNÜNDE BEYAZ BİR GÜVERCİN YOLLUYORUM SANA KANATLARINDA MUTLULUK, YÜREĞİNDE SEVGİ VE SADAKAT, KAR BEYAZ TÜYLERİNDE UMUT VE GAGASINDA İYİ GECELER ÖPÜCÜĞÜ, YANAĞINI UZAT.

İNSANLAR TANIDIM YILDIZLAR GİBİYDİ, HEPSİ PARLIYORDU. AMA BEN SENİ, GÜNEŞİ SEÇTİM, BİR GÜNEŞ İÇİN BİN YILDIZDAN VAZGEÇTİM. SEVGİLİLER GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN!

BÜTÜN MEVSİMLERİ BİR GÜNDE, BÜTÜN YILLARI BİR MEVSİMDE YASAMAYA RAZIYIM SENİNLE... DAHA NİCE SEVGİLİLER GÜNÜNÜ BERABER GEÇİRMEK DİLEĞİYLE..

BANA BİR GÜNÜN 24 SAAT, BİR SAATİN 60 DAKİKA VE BİR DAKİKANIN 60 SANİYE OLDUĞU ÖĞRETİLDİ AMA SENSİZ GECEN BİR SANİYENİN SONSUZLUK KADAR UZUN OLDUĞU ÖĞRETİLMEDİ. YAŞAMIMIZIN HER ANINDA BİRLİKTE OLMAMIZ DİLEĞİYLE SEVGİLİM... SEVGİLİLER GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN.

O KADAR GÜZELSİN Kİ YÜZÜNE BAKAMIYORUM. TİTRİYOR ELLERİM, ELLERİNİ TUTAMIYORUM. ÖYLESİNE BAĞLANMIŞIM Kİ SENSİZ DURAMIYORUM. SEVGİLİLER GÜNÜN KUTLU OLSUN!

GÖNLÜME TAHT KURDUN, GÖNLÜMÜN SULTANI OLDUN, GECE GÖKYÜZÜNDE PARLAYAN YILDIZIM, SABAH İSE RUHUMA DOĞAN GÜNEŞİM OLDUN. SEVGİLİLER GÜNÜN KUTLU OLSUN!

SEVGİLİLER GÜNÜNDE BELKİ YANINDA DEĞİLİM AMA DÜNDE, BUGÜNDE, YARINDA YÜREĞİN KADAR YANINDAYIM. KENDİNİ YALNIZ HİSSETTİĞİNDE ELİNİ KALBİNE KOY BEN HEP ORDAYIM!

SEN DÜNYAYA SÜRGÜN BİR MELEKSEN VE BEN SENİ O KADAR ÇOK SEVECEĞİM Kİ BİR DAHA CENNETİNE GERİ DÖNMEK İSTEMEYECEKSİN... SEVGİLİLER GÜNÜN KUTLU OLSUN!

AYRILIK KÜÇÜK SEVGİLERİ OLDURUR AMA BÜYÜK SEVGİLERİ GÜÇLENDİRİR. TIPKI RÜZGÂRIN MUMU SÖNDÜRÜP YANGINI GÜÇLENDİRDİĞİ GİBİ... BİZİM DE SEVGİMİZ HEP YASAYACAK VE DAHA DA GÜÇLENECEK SEVGİLİM. NİCE SEVGİLİLER GÜNLERİNDE BİRLİKTE OLMAK DİLEĞİYLE...

DÜN GECE SEN UYURKEN KIZILA BOYADIM DENİZLERİ, UÇURUMDAN ATTIM SESSİZLİĞİ, HABER SALDIM RÜZGÂRLARA FISILDASINLAR SENİ NE ÇOK SEVDİĞİMİ VE ÖZLEDİĞİMİ.

SANA DİJİTAL BİR GÜL YOLLUYORUM, ÇÜNKÜ UZAKLARDA ELİMDEN ANCAK BU KADARI GELİYOR. AMA BİL Kİ GERÇEĞİNİ, GÖZLERİNİN İÇİNE BAKARAK VERMEK İSTERDİM. VE SENİ SEVDİĞİMİ FISILDAMAK.. SEVGİLİLER GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN!

SEN BENİM HAYATIMDA OLDUĞUN SURECE, NE SEN KİMSEYE RAKİP NE DE KİMSE SANA RAKİPTİR. DAHA NİCE SEVGİLİLER GÜNÜNDE BERABER OLMAYI DİLİYORUM.

GÜLLER ANLATSIN SANA OLAN SEVGİMİ, GÜLLER ANLATSIN YANSIZLIĞIMI, ÇARESİZLİĞİMİ. YAVAŞ YAVAŞ ERİYEN YÜREĞİMİ GÜLLER ANLATSIN BEN ANLATAMADIM.

ÖPERİM DUDAKLARINDAN GÜL KOKULU YANAKLARINDAN HER DEM GÖZLERİMİN HAPSİNDESİN KALBİMİN TEK SAHİBİSİN... SEVGİLİLER GÜNÜN KUTLU OLSUN!

GÜNEŞİN DOĞDUĞU DA BİR GERÇEK BATTIĞI DA... KALBİMİN ATTIĞI DA BİR GERÇEK, GÜNÜN BİTTİĞİ DE... NE ÇIKAR TÜM GERÇEKLERİ SAYSAK TEK TEK. SENİ SEVİYORUM, İŞTE O EN BÜYÜK GERÇEK...

YÜREĞİMDEKİ TEK ARZU, HAYALİMDEKİ TEK TUTKU, BENİ YAŞATAN TEK DUYGU SENMİŞSİN BEBEĞİM... SEVGİLİLER GÜNÜNÜ KUTLUYORUM. DAHA NİCE YILLARA.

SENİ SEVDİĞİM KADAR YASASAYDIM OLUMSUZLUĞUN ADINI AŞK KOYARDIM... SEVGİLİLER GÜNÜN KUTLU OLSUN BİRİCİK AŞKIM!

DOĞAN HER GÜNÜN SABAHINDA İÇİMDE GÖZLERİNİ GÖREBİLMEK AŞKI OLMASA, İNAN HİÇ BİR ŞEYE DEĞMEZDİ YASAMAK. SEVGİLİLER GÜNÜN KUTLU OLSUN!

SANA DOĞRU BİR KELEBEK UÇURDUM, DAĞLARI DENİZLERİ ASTI SENİ BULDU, YANAĞINA UFACIK BİR ÖPÜCÜK KONDURDU. HİSSETTİN Mİ? SEVGİLİLER GÜNÜN KUTLU OLSUN!

BİR YUDUM SEVGİ KOSKOCA BİR OKYANUSA BEDELDİR. SİMDİ UZAKLARDA SENİN BİR YUDUM SEVGİNE HASRETİM SEVGİLİM. SENİ HASRETİMİ TÜKETİRCESİNE KUCAKLIYORUM.

SANA YILDIZLAR KADAR YAKIN OLMAK İSTERDİM HER BAKTIĞINDA BENİ GÖREBİLMEN İÇİN, SANA BULUTLAR KADAR YAKİN OLMAK İSTERDİM ÜZÜLDÜĞÜNDE GÖZYAŞLARINI YAĞMUR OLUP SİLEBİLMEK İÇİN, SANA SEN KADAR YAKİN OLMAK İSTERDİM Kİ BENİ, SENİ SEVDİĞİM KADAR SEVEBİLMEN İÇİN. SEVGİLİLER GÜNÜN KUTLU OLSUN BİRİCİĞİM.

BİR KUS OLUP GİTSEM, ASSAM SU ENGİNLERİ, VARSAM SENİN YANINA. ÖPSEM DOYASIYA, KOKLASAM SENİ, EN BÜYÜK HEDİYE ODUR BANA.

BULUTLARA YÜKLEDİM HASRETİMİ, RÜZGÂRLARLA YOLLADIM SEVGİMİ, YAĞMURLAR YAĞDIRDIM GÖZYAŞLARIMLA KÜÇÜK MELEKLER GÖNDERDİM SENİ ÖPMEYE! SEVGİLİLER GÜNÜN KUTLU OLSUN!

MAVİLER GİYER BULUT OLURUM, YEŞİLLER GİYER BAHAR OLURUM, BAKARSIN BİR GÜN BEYAZLAR GİYER SENİN OLURUM. SEVGİLİLER GÜNÜN KUTLU OLSUN.

SEVGİLİLER ÖPÜŞÜRKEN NEDEN GÖZLERİNİ KAPATIR BİLİR MİSİN? ÇÜNKÜ GÖZLERİYLE DEĞİL DE KALPLERİYLE GÖRMEK İSTERLER. YANI HİSSETMEK İSTERLER. BEN DE SENİ RUHUMUN DERİNLİKLERİNDE HİSSEDİYORUM SEVGİLİM ÇÜNKÜ SENİ ÇOK SEVİYORUM. SEVGİLİLER GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN!

SEN ÇÖLLERDE SERAP GİBİSİN, ENGİN DENİZLERDE YAKAMOZ GİBİSİN, IŞIĞIM SENSİN, GÜNEŞİM SENSİN... BİL Kİ ÇOK ÖZLENDİN... SEVGİLİLER GÜNÜN KUTLU OLSUN!

HANI EN GÜZEL AŞKLAR İMKANSIZ GELİR YA İNSANA, İMKANSIZ OLDUĞUN İÇİN AŞIĞIM SANA!.. SEVGİLİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN BİR TANEM, SENİ ÇOK SEVİYORUM.

GÖZLERİN NEHİR KİRPİKLERİN KÖPRÜ OLSA, BEN ÜZERİNDEN GEÇERKEN İPLER KOPSA VE DÜŞTÜĞÜM YER DUDAKLARIN OLSA. SEVGİLİLER GÜNÜNDE BİR ÖPÜCÜK BORÇLUSUN BANA...

NASIL Kİ UZAKTAKİ YILDIZ PARLAK GELİRSE İNSANA, UZAKTA OLDUĞUN İÇİN TUTKUNUM SANA! HANI EN GÜZEL ASKLAR İMKÂNSIZ GELİR YA İNSANA, İMKÂNSIZ OLDUĞUN İÇİN TUTKUNUM SANA.

SEN ÇÖLLERDE SERAP, ENGİN DENİZLERDE YAKAMOZ, ORMANIN DERİNLİKLERİNDE Kİ HUZUR GİBİSİN, IŞIĞIM SENSİN, GÜNEŞİMSİN... BİL Kİ ÇOK ÖZLENDİN... SEVGİLİLER GÜNÜN KUTLU OLSUN!

DENİZİ İÇERKEN MAVİLER TAKILDI BOĞAZIMA, KARAYA VURAN BALIK GİBİ ÇIRPINIYORUM. MAVİ GÖZLERİNİ ÖZLÜYORUM. SEVGİLİLER GÜNÜN KUTLU OLSUN.

HADİ GEL TUT ELLERİMİ! BENİMLE YAN! BENİMLE MEYDAN OKU HER ÇARESİZLİĞE! BENİMLE UYU BENİMLE UYAN. BİRLİKTE VARALIM NİCE YILLARA
 
Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in H:\siteler\ciceksiteleri.com\www\inc\alt.php on line 15

Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in H:\siteler\ciceksiteleri.com\www\inc\alt.php on line 20

Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in H:\siteler\ciceksiteleri.com\www\inc\alt.php on line 23

Ana sayfa  |  Künye  |  Reklam  |  İrtibat  |  Site haritası   |   Rss

© 2012-2013  Çiçek Siteleri Çiçek - Düğün organizasyonu Arama motoru link önerin

                                           Türkiye Düğün Davet organizasyonu Sizlerin tüm düğün organizasyonlarında görev almaktadır.

Türkiye de hangi il hangi adreslerde Düğün davet , masa sandalye süslemesi yapılıyor ,

 Kır düğünleri yapan firma

 listesine ulaşmak için  GİRİŞ yapınız.